Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Doradztwa Podatkowego z językiem niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-02-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RSM Poland to ponad 210 specjalistów w Poznaniu, Warszawie i Szczecinie. RSM to ponad 41 tysięcy specjalistów na całym świecie. Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie audytu, outsourcingu rachunkowości, kadr i płac, a także doradztwa podatkowego i prawnego. Zespół RSM Poland to ludzie z pasją. Wymagamy od siebie dużo, ale oferujemy w zamian jeszcze więcej.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków wykonywanych pod nadzorem doradcy podatkowego:

    • Bieżąca obsługa międzynarodowych klientów rozliczających VAT w Polsce;
    • Administracja i zarządzanie aplikacjami biznesowymi;
    • Prowadzenie rejestrów oraz przygotowywanie deklaracji podatkowych;
    • Prowadzenie projektów w obszarze doradztwa podatkowego dla klientów o zasięgu lokalnym i międzynarodowym;

    Wymagania:

    • Wykształcenie ekonomiczne lub prawnicze;
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny;
    • Podstawowa umiejętność analizowania i interpretowania przepisów;
    • Umiejętność pracy w zespole zorientowanym na zadania;
    • Zaangażowanie w podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie wiedzy;
    • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

    Oferujemy:

    • Realną możliwość awansu pionowego i udziału w rozwoju Działu Doradztwa Podatkowego;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym pakietem benefitów;
    • Pracę przy ciekawych projektach krajowych i międzynarodowych w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach;

    Administratorem danych jest RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A z siedzibą w Poznaniu 61-555, ul. Droga Dębińska 3B. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    opisopis