Oferta pracy

Asystent w Dziale eCommerce

YES Biżuteria

Świerzawska 1

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Pakowanie oraz kompletowanie zamówień internetowych

  • Nadawanie przesyłek oraz ścisła współpraca z firmami kurierskimi

  • Realizowanie drobnych prac fizycznych związanych z zaopatrzeniem magazynu w materiały do pracy

  • Wsparcie zespołu eCommerce w realizacji bieżących zadań

Nasze wymagania

  • Gotowość do podjęcia współpracy w systemie pracy od pn do pt w godzinach od 7.30 do 15.30 ( w ustalonym czasie możliwość pracy również w weekendy)

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne

  • Punktualność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Pozytywne nastawienie oraz wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • mile widziani studenci zaoczni

  • chęć zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego

To oferujemy

  • Możliwość postawienia pierwszych kroków w świecie eCommerce oraz szansę na rozwój

  • W tym zespole nie można się nudzić!

  • Członkowie Zespołu zadbają również o Twoje wdrożenie i chętnie odpowiedzą na każde pytanie

  • Pracę wśród dóbr luksusowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • szkolenia

  • pakiet sportowy w korzystnej cenie

  • dofinansowanie do żłobka/przedszkola

YES od blisko czterech dekad pielęgnuje swoją umiejętność projektowania ponadczasowej, a zarazem najbardziej współczesnej biżuterii w Polsce. Nieustannie poszukuje źródeł piękna, blasku oraz szlachetnej formy. Ponadczasowy design i innowacyjność są doceniane przez naszych klientów, a jakość naszej pracy przekłada się na wielokrotne wyróżnienia w ogólnopolskich, niezależnych rankingach:

● Odpowiedzialny Pracodawca Lider HR 2021

● I miejsce w kategorii Kampania Roku - Doskonałość Mody Twój Styl 2021

● Wielcy Modernizatorzy Polski 2020

● Brylant Polskiej Gospodarki 2020

● TOP MARKA 2020

Jesteśmy firmą młodą duchem, z rodzinnymi tradycjami jubilerskimi, która jest obecna w ponad 170 miejscach w Polsce i stale powiększa swoją sieć.

Przewiń do profilu firmy