Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Eksportu

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 28.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma produkcyjno-handlowa ELPIGAZ Sp. z o.o. działająca od 15 lat w branży motoryzacyjnej poszukuje osób do pracy z językiem angielskim.
    na stanowisko:
    Miejsce pracy: Gdańsk
    Numer referencyjny: DEX/04/2018/GD

    Opis stanowiska:

    • Realizacja działań sprzedażowych i rozwój sprzedaży na rynkach zagranicznych
    • Pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długofalowych relacji handlowych
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Prowadzenie negocjacji handlowych
    • Bieżące monitorowanie rynku, analiza konkurencji
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe)
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku
    • Umiejętności komunikacyjne
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Dyspozycyjność, komunikatywność i wysoka kultura osobista
    • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
    • Prawo jazdy (kat. B)

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z rozbudowanym systemem premiowym
    • Pracę w renomowanej firmie na rynku krajowym i zagranicznym
    • Dużą samodzielność
    • Szanse rozwoju zawodowego w strukturach firmy
    • Pracę w dynamicznym środowisku oraz sympatycznym zespole
    Aplikacje  (list motywacyjny, CV, aktualne zdjęcie + klauzula o przetwarzaniu danych osobowych) z dopiskiem DEX.GD prosimy przesyłać w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia za pomocą przycisku aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Elpigaz Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku."

    bottom