Asystent w Dziale Eksportu

  • Marki, mazowieckie
  • Asystent
  • 25.03.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 24.04.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy polską firmą rodzinną, której historia sięga 1989 roku. Początkowo nasza działalność ograniczała się do zaopatrywania w świeże wypieki mieszkańców Warszawy i okolic. Dziś szczycimy się pozycją lidera w produkcji pieczywa w Polsce. Nasze wyroby cieszą się również ogromną popularnością w większości krajów Unii Europejskiej, a także Azji i Ameryce Północnej.

    Nasza firma nastawiona jest na innowacyjność i elastyczność produkcyjną, a jednocześnie nie traci profilu biznesu rodzinnego, towarzyszącego nam od początku działalności. Rodzinę Inter Europol tworzą zarówno doświadczeni fachowcy, jak również pełni pasji młodzi ludzie dopiero rozpoczynający karierę zawodową.

    Dobra Marka w Markach!

    zaprasza do współpracy Smakoszy wybornego pieczywa i wyrobów cukierniczych, patrzących na świat z apetytem, którym niepowtarzalny smak i zapach pieczywa będzie towarzyszył już każdego dnia.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane zatrudnieniem w charakterze:

    ASYSTENTA W DZIALE EKSPORTU
    Miejsce pracy: Marki

    Główne zadania:

    • Aktywna współpraca i wsparcie Działu Eksportu w bieżących zadaniach
    • Wprowadzanie danych do systemu oraz dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
    • Udział w innych projektach realizowanych przez Dział
    • Współpraca z innymi działami firmy oraz jednostkami zewnętrznymi

    Wymagania:

    • Wykształcenie min. średnie
    • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym ( znajomość innego języka będzie dodatkowym atutem)
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
    • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • Zaangażowanie i chęć związania swojej kariery z firmą na dłużej

    Naszym Pracownikom oferujemy:

    • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
    • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet świadczeń pracowniczych
    • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

    CV i list motywacyjny prosimy przesyłać klikając w przycisk

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Inter Europol S.A. z siedzibą przy ul Słonecznej 22, 05-270 Markach, jako Administrator danych osobowych, informuje, że: podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do udziału w procesie rekrutacyjnym; posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania; dane nie będą udostępniane przez Administratora osobom trzecim; wszelkie kwestie związane z zarządzaniem danymi osobowymi prosimy kierować na adres korespondencyjny Administratora lub pod adres email: [email protected]; dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego; ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza obowiązujące przepisy.

    W związku z powyższym prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych (CV) klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Europol S.A. z siedzibą w Markach przy ul. Słonecznej 22 zawartych w CV na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko Asystenta w Dziale Eksportu.

    Dodatkowo, osoby zainteresowane udziałem w przyszłych procesach rekrutacji do Inter Europol S.A. na podobne stanowisko prosimy o zamieszczenie w swoim CV dodatkowej klauzuli o treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Europol S.A. z siedzibą w Markach przy ul. Słonecznej 22 zawartych w CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, do dnia 31 grudnia 2019r.