Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Finansów

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Praktykant/Stażysta
  • 04.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy międzynarodowym domem mediowym należącym do największej, najbardziej innowacyjnej Grupy OMD zajmującej się doradztwem marketingowym. Naszą domeną jest nowatorskie podejście do planowania strategii mediowych, wytyczanie nowych dróg oraz szukanie niestandardowych narzędzi do optymalizacji kanałów komunikacji. Jesteśmy partnerem w biznesie naszych Klientów, który łączy dwie kompetencje: zaawansowaną analitykę i innowacyjne myślenie. Nasze rekomendacje tworzymy i oceniamy mając na uwadze przede wszystkim osiągnięcie celów biznesowych Klienta.

    Pracujemy dla najlepszych marek polskich i światowych, m.in McDonald’s, Nivea, Renault, Nissan, Hortex, Wedel.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko
    Miejsce pracy: Warszawa

    Obowiązki:

    • wystawianie dokumentów sprzedaży (proform, faktur VAT, korekt faktur VAT)
    • kontrola dokumentów związanych z zamówieniem i realizacją kampanii reklamowych
    • przygotowywanie zestawień i raportów

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
    • wysoka motywacja do pracy w dziale finansów
    • zdolności analitycznego myślenia
    • skrupulatność i sumienność
    • umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra organizacja pracy
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • samodzielność, komunikatywność
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego

    Oferujemy:

    • trzymiesięczny, płatny staż w pełnym wymiarze godzin w siedzibie firmy
    • gwarancję zatrudnienia dla najlepszych
    • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego i nowych umiejętności
    • skonfrontowanie zdobytej na studiach wiedzy teoretycznej z praktyką

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 r., nr 133, poz. 883).