Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w dziale finansowo - księgowym

STEPAN POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Urazka 8A, Brzeg Dolny
    Brzeg Dolny, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

STEPAN POLSKA Sp. z o.o.

Urazka 8A

Brzeg Dolny

Twój zakres obowiązków

  • 3-miesięczne wsparcie projektu z możliwością dalszego rozwoju

Nasze wymagania

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną, codzienną komunikację w mowie i w piśmie

  • Znajomość MS Office.

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe,

  • doświadczenie pracy w pracy o podobnym charakterze,

  • chęć rozwoju zawodowego w kierunku finansów i księgowości.

To oferujemy

  • Zróżnicowane zadania wspierające pracę Działu Finansowo-Księgowego: wsparcie administracyjne, praca z dokumentami księgowymi, kontakty z kontrahentami

  • Przeszkolenie w zakresie pracy Działu Finansowo-Księgowego oraz obsługi systemu SAP

  • Możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy oraz doskonalenia znajomości języka na kursie opłacanym przez Pracodawcę.

Stepan Company to światowy producent specjalistycznych środków chemicznych stosowanych w produktach konsumpcyjnych i przemysłowych. Stepan jest wiodącym producentem surfaktantów- kluczowych składników środków czyszczących oraz polioli poliestrowych, stanowiących główną część przemysłu poliuretanowego.

Przewiń do profilu firmy