Logo Pracuj.pl

Asystent w Dziale Handlowym

Solid Security Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działań Przedstawiciela Handlowego
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Aktywny kontakt z potencjalnymi klientami

Nasze wymagania

  • Osoba komunikatywna, łatwo nawiązujący kontakty, samodzielna
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Możliwość awansu na samodzielne stanowisko.
  • Karta sportowa i ubezpieczenie medyczne na korzystnych warunkach.
  • Stałe miesięczne wynagrodzenie + prowizje.
  • Wdrożenie stanowiskowe i opiekę doświadczonego managera.
  • Stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku.

Asystent w Dziale Handlowym, Gdańsk