Oferta pracy

Asystent w dziale handlowym

HYDRONETKA.PL sp. z o.o.O firmie

  • Widok 69
    Kalisz, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

HYDRONETKA.PL sp. z o.o.

Widok 69

Kalisz

Możliwość rozwoju zawodowego

Hydronetka.pl Sp. z o.o. dystrybutor urządzeń i rozwiązań w zakresie ochrony przeciwpożarowej poszukuje kandydatów / kandydatki na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa klientów firmy – internetowych i telefonicznych
  • Obsługa magazynu ( wprowadzanie dokumentów i wydawanie towaru )
  • Wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Koordynowanie wysyłek do klientów

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Zdolność swobodnego nawiązywania kontaktów
  • Łatwość budowania i utrzymywania relacji interpersonalnych
  • Skrupulatność, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość branży elektrycznej, ppoż i budowlanej
  • Praca na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Pracę stacjonarną pn - pt od 8 do 16
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

CV wraz z listem motywacyjnym proszę przesłać klikając w przycisk aplikowania bądź mailowo na adres: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy