Oferta pracy

Asystent w Dziale Handlowym

FABRYKA MEBLI GALA COLLEZIONE SP. Z O.O.O firmie

FABRYKA MEBLI GALA COLLEZIONE SP. Z O.O.

Lisi Ogon 73

Lisi Ogon (pow. bydgoski)

Fabryka Mebli Gala Collezione to jeden z największych producentów mebli tapicerowanych w Polsce. Działamy na rynku od 2001 r. i ciągle dynamicznie się rozwijamy. Obecnie w czterech zakładach produkcyjnych na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zatrudniamy 700 osób.

Dla podwyższenia jakości obsługi sieci dystrybucji
poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

ASYSTENT W DZIALE HANDLOWYM

(obsługa rynku krajowego)
Miejsce pracy: Lisi Ogon k. Bydgoszczy

Główne zadania:

  • Wprowadzanie zamówień do systemu
  • Prowadzenie tzw. Help Desk dla Dystrybucji i Konsumenta o produktach
  • Odpowiedzialność za ewidencję i rozpowszechnianie materiałów wspierających sprzedaż tj. katalogi, próbniki itp.
  • Prowadzenie Serwisu Informacyjnego dla Dystrybutorów (udzielanie informacji o aktualizacjach ofert)
  • Sporządzanie zestawień oraz sprawdzanie prawidłowości danych o produktach przed publikacją materiałów handlowych
  • Odpowiedzialność za szeroko rozumiane prace związane z prowadzeniem sekretariatu

Oczekiwania:

  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Swoboda w komunikowaniu się przez telefon
  • Umiejętność jasnego formułowania wypowiedzi zrozumiałej dla odbiorcy
  • Umiejętność organizacji i planowania własnej pracy
  • Umiejętność działania pod presją czasu
  • Znajomość Excel w stopniu co najmniej dobrym
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Intensywną, ale dającą satysfakcję pracę w zespole ludzi zaangażowanych, pozytywnie zakręconych w temacie mebli
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Dodatkowe benefity: m.in. karta sportowa, pakiet medyczny, premie świąteczne

Na aplikacje czekamy do 30 października 2020 r.

Więcej informacji o Grupie Gala Collezione znajdziesz na www.GalaMeble.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Zamieść w swoim CV następującą klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

Zgadzam się na przetwarzanie przez Fabrykę Mebli Gala Collezione sp. z o.o. z siedzibą w Lisim Ogonie moich danych osobowych zamieszczonych w wypełnionym przeze mnie formularzu aplikacyjnym (imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail) w celu uczestniczenia w procesach rekrutacyjnych organizowanych przez podmioty z Grupy Gala Collezione, tj. Fabrykę Mebli Gala Collezione sp. z o.o. z siedzibą w Lisim Ogonie, Fabrykę Mebli Sweet Sit sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Fabrykę Mebli SLA.WIA sp. z o.o. z siedzibą w Tucholi oraz Sofa Service sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Zgodę udzielam na okres jednego roku i wiem, że mogę ją w każdej chwili wycofać. Wiem także, że szczegółowe informacje na temat zasad i zakresu przetwarzania danych osobowych znajdę w zakładce Polityka Prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy