Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w dziale handlowym

ADM Szamotuły

Bolesława Chrobrego 29

Szamotuły

Twój zakres obowiązków

  • W ADM aktywnie wspieramy rozwój pracowników na każdym etapie kariery. Program praktyk handlowych w zakresie nasion oleistych to 18-miesięczny plan rozwoju opracowany w celu przygotowania do zdefiniowanej, profesjonalnej roli kierowniczej w zespole handlowym ADM. Jako stażysta handlowy w zakresie nasion oleistych będziesz mieć wyjątkową okazję do zdobycia bezcennego doświadczenia. Podczas stażu otrzymasz wsparcie od dedykowanego mentora z naszego doświadczonego zespołu handlowego.

  • Twoim wyzwaniem będzie przygotowanie się do dalszego rozwoju kariery w organizacji poprzez poznanie informacji i praktycznej wiedzy na temat naszej działalności związanej z handlem nasionami oleistymi, w tym potrzeb klientów, skutków finansowych decyzji handlowych, prawa umów i zarządzania ryzykiem. Program umożliwia również ekspozycję poza daną diwizję ADM, co daje wgląd w powiązania handlowe z innymi jednostkami biznesowymi.

Nasze wymagania

  • Tytuł magistra w dyscyplinie biznes / handel / agrobiznes – zapraszamy również absolwentów bez doświadczenia!

  • Do 2 lat stażu lub doświadczenia zawodowego, najlepiej w środowisku handlu towarami lub produkcyjnym

  • Gotowość do pracy w profesjonalnej i międzynarodowej organizacji, ze szczególnym uwzględnieniem handlu w połączeniu z dążeniem do sukcesu i ciągłego doskonalenia,

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego, mile widziana również znajomość języka niemieckiego

  • Dobrze rozwinięte cechy osobiste: motywacja, orientacja na wynik, elastyczność, wiarygodność, zorientowanie na klienta, entuzjazm, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

  • Otwartość na doświadczenie międzynarodowe po zakończeniu stażu

  • Dobry poziom umiejętności prezentacyjnych oraz obsługi programu Excel

To oferujemy

  • Umowa na 18 miesięcy (w tym okres próbny) z możliwością jej późniejszego przedłużenia lokalnie lub za granicą

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet benefitów, w tym prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie i Multisport

  • Świetna okazja do rozwoju w zespole profesjonalistów

  • Możliwość stabilnej pracy i rozwoju kariery w różnych obszarach i lokalizacjach w wiodącej na rynku firmie

ADM odgrywa kluczową rolę w realizacji potrzeb ludzkości. Wytwarzamy składniki do produkcji żywności, pasze i komponenty paszowe dla zwierząt, biopaliwa oraz inne produkty, z których korzystają producenci na całym świecie zapewniając lepsze życie dla milionów ludzi na wszystkich kontynentach. Dzięki 32,000 pracownikom obsługującym naszych klientów w ponad 160 krajach na całym świecie, globalnej sieci pozyskiwania surowców, która obejmuje ponad 500 lokalizacji, 250 zakładom produkcyjnym, 38 centrom innowacyjności oraz jednej z najbardziej rozwiniętej na świecie sieci logistycznej dostarczamy plony do Waszych domów. Dowiedz się więcej na www.adm.com.

Przewiń do profilu firmy