Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w dziale HR

  • Katowice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-04-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy liderem zmiany, aby dać fanom na całym świecie możliwość doświadczania największych sportowych emocji w dowolnym miejscu i czasie. DAZN jest pierwszą na świecie sportową usługą transmisji strumieniowej na żywo i na żądanie.

    Mamy 26 oddziałów na świecie, a w Katowicach znajduje się nasze centrum programistyczne oraz centrum finansowych usług wspólnych, obsługujące wszystkie spółki DAZN na świecie w zakresie księgowości, raportowania, ściągania należności, analiz kosztów i przychodów.

    ASYSTENT W DZIALE HR
    Miejsce pracy: Katowice

    Poszukujemy wsparcia dla zespołu HR w codziennych wyzwaniach. Otrzymasz porcję ciekawych zadań w szeroko pojętym HR. Twoja codzienna praca będzie dedykowana zarówno zespołom Technology, jak również zespołom Finansów, dzięki czemu będziesz mieć możliwość nauczenia się współpracy z różnorodnymi grupami. Będziesz mieć rzeczywisty wpływ na środowisko pracy i kształt swojego stanowiska. Szanujemy różne perspektywy i kwestionowanie „status quo”, ale lubimy gdy masz w zamian inne propozycje.

    Promujemy rozwój w miejscu pracy, więc każdego dnia będziesz uczyć się różnych zagadnień HR w praktyce.

    ZAKRES ZADAŃ:

    • Wsparcie zespołu HR w codziennych zadaniach z obszaru administracji kadrowej oraz zagadnień HR.
    • Opieka nad firmowymi profilami w social media: Facebook, LinkedIn oraz współpraca z wewnętrzną grupą PR w ramach działań employer branding.
    • Organizacja działań dedykowanych dla pracowników według określonego planu rocznego i budżetu.
    • Koordynowanie procesu wdrożenia dla nowych pracowników (Onboarding).
    • Tworzenie firmowego Newsletter’a.

    OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

    • Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny.
    • Wysoko rozwinięte kompetencje w obszarze komunikacji, rozwiązywania konfliktów.
    • Doświadczenie z mediami społecznymi (LinkedIn, Facebook).
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej. Umiejętne ustalanie priorytetów.
    • Umiejętność pracy w zespole.
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point).

    MILE WIDZIANE:

    • Wcześniejsze doświadczenie w pracy w dziale HR.
    • Praktyczna znajomość Outlook, Oracle.

    CO CHCEMY CI ZAOFEROWAĆ?

    • Stabilna i rozwojowa praca ze świetnymi ludźmi
    • Międzynarodowe środowisko pracy
    • Śniadania i owoce w biurze
    • Nowoczesne biuro (fun room, chill out room)
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
      (8-11)
    • Prywatna opieka medyczna
    • Karta Multisport
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Platforma e-learningowa (MindTools)
    • Program poleceń „Refer a Friend”
    • Dostęp do usługi DAZN

    Poznaj nas lepiej na http://media.dazn.com oraz naszych profilach Facebook profile.

    UWAGA!
                           Prosimy o zamieszczenie w CV odpowiednich klauzul:

    1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz wizerunku – zdjęcia) zawartych w moim CV przez administratora danych osobowych Perform Media Poland z siedzibą w Katowicach przy ul. Francuskiej 34, w celach bieżącej rekrutacji prowadzonej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) przez Spółkę do dnia 31.08.2018.

    2. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o prawie dostępu do moich danych oraz ich poprawiania (aktualizowania). Mam również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych.

    3. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y), że podanie moich danych jest dobrowolne.
    (jeśli chcą Państwo być informowani o innych procesach rekrutacyjnych)

    4. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV przez Perform Media Poland w celach innych rekrutacji prowadzonych przez Spółkę maksymalnie 18 miesięcy.

    Klauzule informacyjne:

    1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Perform Media Poland z siedzibą w Katowicach przy ul. Francuskiej 34.

    2. Dane będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135 z późn. zm.) oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) w celu przeprowadzenia rekrutacji.

    3. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji niniejszego procesu.

    4. Dane osobowe przechowywane będą maksymalnie 2 miesiące, chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie dla celów przyszłych rekrutacji, przetwarzanie dokonywane będzie maksymalnie 18 miesięcy, chyba, że zgoda zostanie wcześniej cofnięta.

    5. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Zgodę można cofnąć wysyłając maila na adres: [email protected]