Oferta pracy

Asystent w Dziale HR

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62

Prawobrzeże

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie ogłoszeń rekrutacyjnych;

  • Selekcja i rekrutacja nowych pracowników;

  • Wsparcie procesu zatrudnienia;

  • Aktywności zapewniające obecność Firmy w social mediach;

  • Reprezentowanie Organizacji w Targach Pracy;

  • Wsparcie procesu wdrożenia TalenSoft.

Nasze wymagania

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny);

  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych;

  • Doświadczenie w rekrutacji będzie dodatkowym atutem;

  • Dobra organizacja pracy własnej;

  • Chęć do nauki;

  • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPOint).

To oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • bony żywieniowe

  • karty przedpłacone

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteś studentką/ -em zasobów ludzkich lub psychologii i szukasz możliwości na zdobycie doświadczenia w dziale personalnym międzynarodowej Firmy? Jesteśmy liderem w branży energii odnawialnej i oferujemy możliwość rozpoczęcia i rozwoju kariery, opartej na współpracy oraz indywidualnym podejściu.

Twoja role głównie będzie się koncentrowała na wsparciu procesów rekrutacyjnych i działań EB. Nauczymy Cię korzystać ze wszystkich dostępnych narzędzi i wdrożymy Cię, we wszystkie wewnętrze procesy - dzięki czemu zyskasz obszerną wiedzę praktyczną odnośnie pracy Działu Personalnego.