Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w dziale HR

DONAKO Sp. z o.o.

Fabryczna 10

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie i pomoc w bieżących zadaniach,

  • archiwizacja dokumentów,

  • aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym,

  • udział w projektach HR,

  • wsparcie w tworzeniu dokumentów personalnych.

Nasze wymagania

  • student studiów zaocznych lub dziennych (zarządzanie i organizacja, nauki społeczne, ekonomiczne),

  • dyspozycyjność min. 20 godzin tygodniowo,

  • znajomość excel,

  • wysokie zdolności komunikacyjne,

  • rzetelność i skrupulatność w działaniu.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę zlecenie,

  • elastyczne godziny pracy,

  • praca na minimum 6 miesięcy z możliwością przedłużenia,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze HR.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki mikołajkowe dla dzieci

Producent najwyższej jakości komponentów i narzędzi oraz dostawca usług i technologii dla przemysłu elektromaszynowego stosowanych zarówno w konwencjonalnych jak i nowych źródłach energii.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby, spełniające stawiane wymagania, prosimy o nadesłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.