Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w dziale Jakości Danych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 11.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa
    ZnanyLekarz czyli?
    Obowiązki
    Będziesz
    odpowiedzialny
    za
      • tworzenie baz danych na potrzeby działu Sales i Customer Success,
      • raportowanie pracy działów sprzedaży,
      • obsługę systemu CRM (Hubspot),
      • wprowadzanie rozwiązań pozwalających usprawnić pracę zespołu sprzedaży w Polsce, Włoszech, Turcji, Hiszpanii, Brazylii i Meksyku.
    Oferujemy
    Co proponujemy
    w zamian?
      • wygodną dla Ciebie formę zatrudnienia,
      • opcje na udziały po 3 miesiącach pracy - staniesz się wspólnikiem!
      • umiejętność obsługi zaawansowanego CRMa (Hubspot), rozwiniesz techniki korzystania z Excela, poznasz podstawy SQL,
      • bezpłatną naukę języka angielskiego,
      • refundację wizyt lekarskich umówionych przez ZnanyLekarz.pl,
      • przestrzeń do testowania i realizacji własnych pomysłów,
      • kreatywne środowisko pracy w nowoczesnym biurze z hamakami i konsolą,
      • domową atmosferę - owocowe poniedziałki i środy, piwne piątki, śniadania firmowe,
      • możliwość współtworzenia jednego z najprężniej rozwijających się portali w Polsce :)
    Wymagania
    Poszukujemy
    właśnie Ciebie
    jeśli...
      • bez problemu poruszasz się w Excelu - znasz podstawowe funkcje, wiesz czym jest tabela przestawna,,
      • komunikujesz się w języku angielskim co najmniej na poziomie B2
      • określasz siebie jako "analityczny umysł",
      • nie jest Ci straszna praca z dużą ilością danych,
      • masz oko do szczegółów,
      • nowe wyzwania, dynamiczne środowisko pracy to jest coś, co Cię nakręca,

    ta praca jest dla Ciebie!

    Jeżeli dotarłeś do końca naszej oferty i nadal wydaje Ci się
    ona interesująca, aplikuj i wesprzyj nasz zespół!