Ta oferta pracy jest nieaktualna od 501 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Kadr i Płac

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Asystent
  • 03.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DEICHMANN to największa sieć sklepów obuwniczych w Europie. Obecnie posiadamy ponad 3500 sklepów w 24 krajach, w tym ponad 240 salonów w Polsce. Jesteśmy laureatem konkursu "Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2014".

    Podstawowe zadania:

    • prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz płacowej,
    • naliczanie wynagrodzeń dla pracowników sklepów,
    • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, zarobkach, świadectw pracy,
    • współpraca w ramach doświadczonego kilkuosobowego zespołu.

    Nasze wymagania:

    • znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, prawa pracy, prowadzenia dokumentacji kadrowej i rozliczenia czasu pracy,
    • wykształcenie kierunkowe lub min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • mile widziana znajomość programu SAP.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej i międzynarodowym doświadczeniu,
    • możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji i awansu,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Administratorem danych jest Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Lotniczej 12. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżącej oraz przyszłych rekrutacji. Każdy kandydat do pracy ma prawo do wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji.