Asystent w Dziale Kategorii Produktów (Dział kupiecki art. spożywcze)

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.O firmie

MAKRO Cash & Carry Polska S.A.

Aleja Krakowska 61

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • aktualizowanie, wprowadzanie oraz monitorowanie poprawności danych asortymentowych w systemie komercyjnym
  • współpraca z Menedżerem Kategorii Produktów, halami MAKRO oraz Dostawcami w zakresie zapewnienia dostępności produktów
  • monitorowanie trendów rynkowych i działań konkurencji
  • bieżące wsparcie Menedżera Kategorii w pracach administracyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • min. komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, Power Point)
  • umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów
  • otwartość na zmiany, elastyczność, dokładność

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku globalnej firmy handlowej
  • zdobywanie doświadczenia w Zespole ludzi otwartych na współpracę i dzielenie się wiedzą
  • realne możliwości rozwoju kompetencji i awansu w różnych obszarach związanych z działalnością sieci
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych, dofinansowanie do posiłków, zniżki na zakupy w MAKRO)
  • bezpłatny parking do dyspozycji Pracowników
  • duży zakres samodzielności, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bony żywieniowe

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.

Więcej ofert i informacji o naszej firmie znajdziesz na: www.makro.pl

Asystent w Dziale Kategorii Produktów (Dział kupiecki art. spożywcze), Aleja Krakowska 61, Warszawa