Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w Dziale Kontroli Jakości

PZ Cormay S.A.

  • Marynin (pow. lubelski; gm. Konopnica)

    Marynin (pow. lubelski; gm. Konopnica), lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • kontrola produkowanych półwyrobów i wyrobów gotowych;

  • metrykacja materiałów kontrolnych i kalibracyjnych;

  • wykonywanie oznaczeń do kontroli zewnątrzlaboratoryjnej;

  • walidacja metod analitycznych;

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej oraz systemowej;

  • prowadzenie wewnętrznej walidacji odczynników opracowanych w Dziale Badań i Rozwoju;

  • badanie stabilności realnej wyrobów;

  • udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie kierunkowe, preferowane wyższe: chemia, biotechnologia, biologia, analityka medyczna lub pokrewne;

  • doświadczenie w pracy laboratoryjnej oraz w zespołach kontroli lub zapewnienia jakości;

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1;

  • umiejętność rozwiązywania problemów;

  • wysoka dbałość o szczegóły;

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • stałe godziny pracy;

  • możliwość ciągłego rozwoju i podwyższania swoich kompetencji;

  • częściowe dofinansowanie pracodawcy do jednego z benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe lub karta sportowa;

  • nowoczesny system komunikacji wewnętrznej Emplo;

  • przyjazną atmosferę w pracy.

Oferujemy pełne szkolenie z zakresu obowiązków

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV z dopiskiem Asystent_DKJ.

CORMAY DIAGNOSTICS - jesteśmy uznanym producentem wysokiej jakości odczynników diagnostycznych i dystrybutorem światowej klasy aparatury medycznej. Od ponad 35 lat produkujemy i rozwijamy testy stosowane w diagnostyce laboratoryjnej doceniane przez diagnostów na całym świecie. W Polsce nasz zespół składa się z ok. 200 osób, pracujących w 3 lokalizacjach: Warszawa, Lublin, Marynin koło Lublina (zakład produkcyjny). Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy