Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent w dziale Księgowość

KOTNIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

KOTNIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

15-001 Białystok

Białystok

Kotniz Sp.z o.o. Sp.k.,

w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania:

  • Wprowadzanie faktur i dokumentów księgowych do systemu Finansowo-Księgowego,
  • Księgowanie zadekretowanych dokumentów,
  • Wprowadzanie przelewów do banku, i księgowanie wyciągów bankowych,
  • Sporządzanie zestawień GUS i INTRASTAT.

Stawiane wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w księgowości,
  • Umiejętności samodzielnej pracy pod presją czasu,
  • znajomość podstaw ustawy o rachunkowości
  • Znajomość programów księgowych takich Comarch ERP CDN XL będzie dodatkowym atutem,
  • Obsługa komputera (MS Office),
  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy własnej,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w pracy.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Praca w zgranym, ambitnym zespole, w rozwijającej się firmie,
  • Możliwość długofalowej współpracy oraz rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne świadczenia dodatkowe – do wyboru - karty Multisport, bilety do kina,
  • Elastyczny czas pracy w miłej atmosferze,
  • Szkolenia specjalistyczne,
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aktualnego CV (wraz ze zdjęciem) za pomocą opcji Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami

Administratorem Państwa Danych Osobowych jest KOTNIZ Sp.z o.o. Sp.K.. z siedzibą w Zaściankach ul.Usługowa 7 , 15-521 Białystok zwany dalej Administratorem. Dane osobowe w  celach rekrutacyjnych będą przetwarzane przez czas trwania rekrutacji jednak nie dłużej niż 3  miesiące. W  przypadku zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z tym celem do czasu odwołania zgody. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne jednak konieczne do uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być w każdej chwili odwołana. Ponadto informujemy o prawie do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawie ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych i prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Proszę wybrać właściwą zgodę:

☑ Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z obecną rekrutacją.
☑ Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnej jak i przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne