Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w dziale księgowości / Junior Accountant

FLEX WIND POLAND sp. z o.o.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie kart kredytowych i księgowanie transakcji

  • Rozliczanie i księgowanie Travel Expense Report

  • Księgowanie pozostałych dokumentów zakupu

  • Analiza rozrachunków i weryfikacja sald

  • Przygotowywanie płatności

  • Pozostałe wsparcie działu księgowości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w zakresie rachunkowości, finansów

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość programów pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel

  • Zorientowanie na szczegóły, dokładność i rzetelność

  • Operatywność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Międzynarodowe środowisko pracy umożliwiające rozwój zawodowy

  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje

  • Wysoką kulturę pracy opartą na skandynawskim stylu zarządzania

  • Dodatkowo: ubezpieczenie na życie w ramach grupowego ubezpieczenia, owoce w biurze, bezpłatny parking, Lunch raz w tygodniu w ramach integracji zespołu, MyBenefit System

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • MyBenefit System

Flex Wind jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie instalacji turbin wiatrowych oraz naprawy łopat na terenie Europy oraz Ameryki Południowej. Obecnie z Flex Wind, w Europie, współpracuje blisko 200 techników, którzy tworzą 9 team'ów.

W 2022 roku Flex Wind Europe będzie instalował turbiny w 6 krajach Europy.

Ten rok będzie też czasem dynamicznego rozwoju działu naprawy łopat. Rozpoczęliśmy sezon i cały czas spełniamy oczekiwania naszych Klientów.

Naszą misją jest: zaspokojenie potrzeb naszych klientów dzięki doskonałej i dostosowanej do potrzeb realizacji usług w branży energetyki wiatrowej w sposób rzetelny, profesjonalny i zorientowany na rozwiązania, co daje możliwość tworzenia długoterminowych relacji partnerskich z naszymi klientami.

Każdego dnia chcemy być doskonalsi!

Przewiń do profilu firmy