Oferta pracy

Asystent w Dziale Księgowości

7R S.A.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kompletowanie oraz weryfikowanie poprawności dokumentów

  • Zamieszczanie dokumentacji w wewnętrznym systemie

  • Sporządzanie podstawowej dokumentacji wewnątrzgrupowej

  • Wsparcie przy segregacji oraz archiwizacji dokumentacji

  • Udział w bieżących pracach działu, pomoc przy przygotowywaniu raportów, deklaracji, sprawozdań

  • Współpraca z Zespołem Księgowości i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze finansów i rachunkowości

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Zaangażowanie i samodzielność, a także dokładność i terminowość

  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne oraz nastawienie na współprace

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Prace w organizacji, która jest otwarta na inicjatywę, możliwość współtworzenia rozwoju firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Spółce

  • Pracę w energicznym i profesjonalnym zespole

  • Stałe zatrudnienie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

7R S.A.

Jesteśmy ogólnopolskim, dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Od ponad 10 lat naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości, nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy