Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w Dziale Księgowości

DHL Global Forwarding

  • Targowa 35, Widzew, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 21 sie 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Targowa 35

Widzew

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie i rozliczanie dokumentów kosztowych

  • Kontakt z działami spedycji w Polsce

  • Współpraca z zagranicznym działem wsparcia działu finansów

Nasze wymagania

  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Ciekawość w zakresie poznawania nowych zagadnień księgowych, procesowych oraz systemowych

  • Chęć uczenia się i kreatywnego rozwiązywania napotykanych problemów

To oferujemy

  • Pracę u światowego Lidera w branży logistycznej, o ugruntowanej pozycji na rynku polskim oraz światowym

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z bogatym pakietem socjalnym, w nowoczesnym biurze w centrum Łodzi

  • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Księgowości na wyższych stanowiskach

  • Współpracę ze specjalistami z wieloletnim doświadczeniem w obszarze finansów i księgowości oraz ich codzienne merytoryczne wsparcie

  • Bogaty program Well-being, szeroki wachlarz szkoleń miękkich i biznesowych, raz w tygodniu masaż w biurze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

DHL Global Forwarding to wiodący gracz na globalnym rynku logistycznym świadczący usługi w zakresie spedycji morskiej i lotniczej. Skupiamy grono najlepszych specjalistów w branży, którzy nieustannie rozwijają gamę oferowanych rozwiązań logistycznych, usprawniają procesy operacyjne i sprzedażowe tak, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klienta. Każdy z nas to ogromna indywidualność pod względem osobowości i potencjału rozwojowego.

Przewiń do profilu firmy