Oferta pracy

Asystent w dziale księgowości

Agrobex sp. z o.o.O firmie

Agrobex sp. z o.o.

Kochanowskiego 7

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa bieżących spraw administracyjno – biurowych działu finansowego,

  • Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,

  • Księgowanie oraz archiwizowanie dokumentów finansowych,

  • Wsparcie pracowników w ich codziennej pracy,

  • Sporządzanie zestawień na potrzeby realizacji powierzonych zadań.

Nasze wymagania

  • Znajomości obsługi pakietu MS Office,

  • Dokładności, skrupulatności i otwartości na nowe zadania,

  • Minimum średniego wykształcenia lub w trakcie studiów,

  • Zdolności szybkiego uczenia się.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania nowych umiejętności,

  • Wsparcie we wdrożeniu się w wykonywane czynności.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Agrobex jest firmą z długą tradycją i wysokimi kompetencjami w sektorze budownictwa mieszkaniowego i komercyjnego. Działamy na rynku od 1988 roku, jako deweloper od 1997 roku. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu. Nasze portfolio jest zróżnicowane, znajdują się w nim zarówno mieszkania z sektora ekonomicznego, jak i ekskluzywne, o najwyższym standardzie. Jesteśmy nowoczesną i stale rozwijającą się firmą. Jednym z filarów silnej pozycji rynkowej firmy jest kadra pracownicza, jesteśmy więc zorientowani na rozwój i podnoszenie kompetencji pracowników oraz pozytywne relacje wewnątrz struktur.

Przewiń do profilu firmy