Logo Pracuj.pl

Asystent w dziale księgowości

Yves Rocher Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • zaciąganie i sprawdzanie utargów dobowych z wydrukami fiskalnymi
  • rozliczanie środków pieniężnych w drodze
  • rozliczanie i księgowanie faktur kosztowych z raportów kasowych ze sklepów
  • rejestracja faktur w elektronicznym obiegu dokumentów
  • wsparcie zespołu księgowości

Nasze wymagania

  • status studenta min. 2 rok ekonomia/rachunkowość
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • odpowiedzialność, samodzielność, dokładność

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego
  • znajomość Comarch ERP XL/Optima

To oferujemy

  • Możliwość proponowania innowacji i wcielania ich w życie,
  • Udział w licznych akcjach CSRowych, 20% celów każdego pracownika stanowią cele związane z działaniami CSR
  • Możliwość zgłębienia wiedzy w obszarze księgowości
  • Liczne okazje do testowania rewelacyjnych kosmetyków Yves Rocher oraz zniżkę pracowniczą na ich zakup
  • Wspólne świętowanie dużych i małych sukcesów
  • Nowoczesne i zielone biuro w centrum Warszawy
  • Pracę w dynamicznej, międzynarodowej organizacji

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • bony żywieniowe
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Yves Rocher Polska Sp. z o.o.

W sercu francuskiej Bretanii, w miejscowości La Gacilly, przeniknięty pasją do świata roślin Yves Rocher stworzył markę, która już ponad 50 lat pielęgnuje kobiecą urodę na całym świecie.

Unikatowy model biznesowy oparty na kontrolowaniu procesów, zaczynając od uprawy roślin poprzez produkcję i własną dystrybucję, gwarantuje najwyższą jakość produktów z jednoczesnym poszanowaniem przyrody. Wszystkie nasze produkty pochodzą z organicznych upraw, wykorzystujemy surowce wtórne do produkcji opakowań i sadzimy drzewa dla przyszłych pokoleń.

Jako firma Yves Rocher cenimy piękno i chcemy się nim dzielić. Właśnie dlatego naszym hasłem przewodnim jest: Act Beautiful. Jeżeli chcesz przyczynić się do tego, żeby ten świat był lepszy, dołącz do nas!

Asystent w dziale księgowości, Warszawa