Ta oferta pracy jest nieaktualna od 83 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w dziale księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 26.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kim jesteśmy:

    Mail Boxes Etc. (MBE) to sprawdzona i pewna marka, która istnieje na rynku od 38 lat. Od 1980 roku zapracowała na miano jednego z największych i najbardziej rentownych systemów franczyzowych oferowanych na rynku.  Specjalizacja punktów to kompleksowe wsparcie outsourcingowe firm z segmentu SEM w zakresie usług logistycznych i poligraficznych.

    MBE to ponad 2600 punktów usługowych w ponad 44 krajach świata (m.in.: Włochy, Hiszpania, Niemcy, Austria, Francja, Wielka Brytania, Rosja, Polska, Meksyk, Panama, Japonia, Malezja, Tajlandia, USA czy Australia). Grupa MBE tworzona jest przez trzy marki: Mail Boxes Etc., Postnet oraz AlphaGraphics.

    Poszukujemy:

    Partnerzy Mail Boxes Etc.:

    Zakres obowiązków:

    • Ewidencja i uzgadnianie wyciągów bankowych
    • Wystawianie faktur sprzedaży
    • Obsługa procesu ewidencji faktur zakupu
    • Poprawne wprowadzanie danych do systemu księgowego
    • Sporządzanie raportów sprzedaży

    Oczekujemy:

    • Znajomości podstaw księgowości
    • Dobrej znajomości MS Office (w szczególności Excel)
    • Samodzielności i terminowości w realizacji powierzonych zadań
    • Dokładności i skrupulatności
    • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
    • Umiejętności szybkiego uczenia się
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Kartę MultiSport
    • Opiekę medyczną Medicover