Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w Dziale Księgowości

Dynamic Motors Sp. z o.o.

plac Wolności 3/4

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do programu księgowego;

  • Księgowanie wyciągów bankowych oraz raportów kasowych;

  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami;

  • Archiwizacja dokumentów;

  • Obsługa elektronicznego obiegu dokumentów;

  • Bieżące wsparcie działu księgowości;

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze Księgowości;

  • Wykształcenie średnie ekonomiczne lub w trakcie studiów na kierunku ekonomii/finanse;

  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;

  • Umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia, zaangażowania; chęć rozwoju;

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Dziale Księgowości.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość pracy w organizacji otwartej na nowe pomysły i działania;

  • Rozbudowaną ścieżkę profesjonalnych szkoleń;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach marki premium;

  • Ponadto czeka Cię świetna atmosfera pracy!

CHCESZ WSPÓLNIE Z NAMI DOSTARCZAĆ RADOŚĆ KLIENTOM BMW I WYWOŁYWAĆ UŚMIECH NA ICH TWARZACH?

Gotowy na dynamiczną akcję i najlepsze osiągi? Wrzuć swoją karierę na wyższy bieg i dołącz do Zespołu BMW Dynamic Motors – firmy, która łączy prestiż marki BMW z ugruntowaną i wieloletnią pozycją na rynku. BMW Dynamic Motors to Autoryzowany Dealer BMW, który obecnie do swojego Zespołu zlokalizowanego we Włocławku poszukuje osoby na stanowisko: Asystent w Dziale Księgowości

Przewiń do profilu firmy