Ta oferta pracy jest nieaktualna od 635 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Księgowości z językiem francuskim - 1/2 etatu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 20.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Asystent w Dziale Księgowości
    z językiem francuskim - 1/2 etatu
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref.: 2017/01/20

    Twoje zadania:

    • księgowanie i kontrolowanie dziennej sprzedaży
    • kontrola i uzgadnianie spływu gotówki
    • księgowanie i uzgadnianie wyciągów bankowych
    • księgowanie faktur kosztowych
    • pomoc w procesie zamknięcia miesiąca
    • uczestnictwo w pracach całego zespołu księgowego

    Oferujemy:

    • elastyczny czas pracy dostosowany do zajęć na uczelni (oczekiwana dostępność 20h w tygodniu)
    • możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
    • zdobycie doświadczenia w pracy w programie SAP, docenianym w większości międzynarodowych firm
    • naukę zaawansowanych funkcji programu MS Excel przydatnych w życiu codziennym jak i w biznesie
    • opiekę Mentora
    • możliwość realizacji własnych pomysłów
    • przyjazne i pozytywne środowisko pracy
    • prestiżową i dogodną lokalizację biura w samym centrum Warszawy

    Jeśli...

    • interesujesz się zagadnieniami z obszaru księgowości
    • jesteś studentem lub absolwentem studiów wyższych
    • znasz język francuski
    • cechuje Cię terminowość wykonywania powierzonych zadań