Oferta pracy

Asystent w Dziale Logistyki (płatny staż wakacyjny)

Unilever Polska Sp. z o.o.

Józefa Ignacego Kraszewskiego 20

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

Oferujemy płatny staż w Zespole ds. Wysyłek, zlokalizowanym w Dziale Planowania i Logistyki w Fabryce Unilever w Bydgoszczy.

Jako stażysta będziesz wsparciem w codziennych zadaniach zespołu odpowiedzialnego za planowanie i koordynację wysyłek wyrobów gotowych do międzynarodowych Klientów przy uwzględnieniu wielu czynników tj. rodzaj i koszty transportu, terminy, zmieniające się potrzeby Klienta, niskie zapasy wyrobów gotowych w magazynie fabrycznym. Staż pozwoli Ci na zdobycie cennych doświadczeń w takich aspektach jak analizowanie planu produkcji i zapotrzebowań Klientów, wystawianie zleceń transportowych, generowanie różnorodnych dokumentów związanych z wysyłką, współpraca z magazynami i Centrum Operacyjnym w Katowicach, obsługa MS Excel, SAP i programów logistycznych.

Nasze wymagania

  • student lub absolwent studiów wyższych na kierunkach logistyka, finanse, ekonomia, zarządzanie lub pokrewnym,

  • zdolności analityczne

  • dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point)

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • umiejętność dobrej organizacji pracy, komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na okres wakacji lipiec-wrzesień, od poniedziałku do piątku (istnieje możliwość ustalenia elastycznego czasu pracy)

  • oferujemy pracę w dużej, międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w zespole świetnych specjalistów, w fabryce posiadającej brązową odznakę World Class Manufacturing

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Rozpatrywanie aplikacji - HR

3

Rozpatrywanie aplikacji - Line Manager

4

Rozmowa kwalifikacyjna

Jesteśmy dużym przedsiębiorstwem, tworzymy różnorodne marki i docieramy z naszymi produktami do ludzi na całym świecie. Równolegle dbamy o zrównoważony rozwój naszej firmy, o sukces naszych marek i naszych pracowników. Razem możemy czuć się dobrze w pracy, którą wykonujemy każdego dnia. W Unilever jesteś otoczony przez inspirujących liderów i wspierających współpracowników, dzięki temu realizujesz swój cel, wnosisz świeże pomysły i po prostu jesteś sobą.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz wiedzieć więcej?

Fb: @UnileverPolskaFabryki

www.unilever.pl

tel. 601 263 901