Oferta pracy

Asystent w dziale Logistyki (Supply chain)

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Goleniowska 62, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 62

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Aktualnie do naszego Działu Logistyki poszukujemy osoby, która będzie mogła nas wesprzeć oraz zdobyć razem z nami doświadczenie w prowadzeniu projektów z zakresu supply chain.

Nasze wymagania

  • Absolwent lub student na wydziale logistyki lub kierunki pokrewne;

  • Wiedza i dobra zanjomość zagadnień z zakresu łańcucha dostaw;

  • Podstawowa umiejętność posługiwania się językiem angielskim;

  • Dobra obsługa komputera (Microsoft Office, szczególnie Excel) i umiejętność wprowadzania danych do systemów komputerowych;

  • Dobre umiejętności organizacyjne i analityczne, zorientowanie na szczegóły oraz proaktywne podejście do rozwiązywania problemów.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Aplikowanie

Aby zarejestrować się i śledzić postępy procesu kwalifikacyjnego kliknij "Aplikuj",

Prosimy o przesłanie CV w języku angielskim.