Oferta pracy

Asystent w dziale logistyki

MuehsamO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika:
Asystent w dziale logistykiNumer ref.: Wawer

Od 1954 roku przedsiębiorstwo MUEHSAM uczestniczy w rozwoju Polskiego sektora przemysłu tworzyw sztucznych - dostawca systemów chłodzenia, maszyn i urządzeń peryferyjnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Wymagania

  • znajomość zagadnień logistycznych i administracyjnych związanych z obrotem towarami
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • efektywne planowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy zespołowej
  • mile widziana znajomość programów magazynowo-księgowych, w szczególności programu Symfonia Handel ERP (obrót dokumentami magazynowymi WZ, PZ, wystawianie faktur sprzedaży)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dużym atutem
  • mile widziane wykształcenie techniczne

Opis stanowiska:

  • wsparcie działu logistyki w realizacji bieżących zadań
  • współpraca z pozostałymi działami, w tym koordynacji serwisu
  • wystawianie dokumentów handlowych
  • pomoc w realizacji zamówień i przygotowywaniu ofert handlowych

Zapewniamy:

  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • rozwój zawodowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
Oferty proszę przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy