Oferta pracy

Asystent w Dziale Marketingu Marki Własnej

Grupa EurocashO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Grupa Eurocash:

to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

ASYSTENT W DZIALE MARKETINGU MARKI WŁASNEJ

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • koordynacja procesu promocji produktów marki własnej w folderach promocyjnych i innych narzędziach marketingowych
  • bieżące współtworzenie materiałów marketingowych/promocyjnych
  • budowanie wizerunku marek w komunikacji wewnętrznej
  • współpraca z Category Managerami oraz działami marketingu Grupy Eurocash
  • współpraca z agencjami reklamowymi i designowymi
  • wsparcie grupy marketingu w codziennych zadaniach

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • posiadasz praktyczną znajomość MS Excel, Power Point
  • potrafisz pracować nad wieloma projektami jednocześnie, przy dużej zmienności i często w krótkich terminach
  • masz rozwinięty zmysł estetyczny
  • wyróżniasz się skrupulatnością i rzetelnością
  • jesteś graczem zespołowym i łatwo nawiązujesz relacje
  • kierujesz się nastawieniem „to da się zrobić”
  • masz pierwsze doświadczenie w marketingu FMCG – dodatkowy atut.

Co dla Ciebie mamy?

  • stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG
  • przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Worplace 2019
  • elastyczne godziny pracy.
  • wsparcie inicjatyw pracowniczych np. biegi i mecze firmowe, wolontariat
  • bezpłatny transport autobusami pracowniczymi do siedziby firmy

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy