Oferta pracy

Asystent w dziale Marketingu

Videojet Technologies Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Po dołączeniu do zespołu oraz dostosowanym do potrzeb programie szkoleniowym, będziesz odpowiedzialny za identyfikację potencjalnych klientów i powiększanie dostępnej bazy danych, a także poprawianie jakości danych już dostępnych.

  • Wykonywanie określonej ilości dziennych połączeń wychodzących bądź wyszukiwania pomocą dostępnych narzędzi w celu zwiększenia bazy potencjalnych klientów

  • Tworzenie nowych potencjalnych kont/kontaktów w bazie

  • Wprowadzanie bądź aktualizacja istniejących rekordów za pomocą dokładnych i prawdziwych informacji na podstawie rozmów z klientami w systemie CRM

Nasze wymagania

  • Umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do budowania relacji z klientem zewnętrznym oraz wewnętrznym

  • Umiejętność prowadzenia rozmów z nowymi klientami, doświadczenie w roli związanej z bezpośrednim kontaktem z klientem będzie atutem

  • Samodzielność, dokładność I niezależność, orientacja na wynik oraz komfort w realizacji założonych celów

  • Wytrwałość i pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość pakietu Office, doświadczenie w systemie Salesforce.com bądź innym systemie CRM

To oferujemy

Bycie częścią dynamicznego zespołu, w którym duży nacisk kładzie się na osiągnięcie wyników oraz ciągłe doskonalenie, ale w którym również ważna jest dobra zabawa i praca zespołowa. To dynamiczne środowisko oraz rola wymagająca konsultacji z innymi działami, dlatego będziesz miał okazję współpracować z ludźmi aby osiągnąć swoje biznesowe cele strategiczne. Będziesz miał/a okazję pracować w firmie będącej globalnym liderem, z Menadżerem który dba o Ciebie, Twoje mocne strony I który pomoże CI rozwijać się i wypracować Twoją najlepszą możliwą wersję Ciebie!

Videojet Technologies Sp. z o.o.

To my

Videojet Technologies Sp. z o.o. jest światowym liderem w produkcji drukarek przemysłowych do znakowania. Ten zaawansowany technologicznie produkt drukuje zmienne informacje, takie jak daty ważności na produktach spożywczych, opakowaniach, czy lekach. Jako lider rynku, prowadzimy działalność w ponad 30 krajach i zatrudniamy 4000 pracowników na całym świecie. Praca w firmie Videojet zapewnia dostęp do solidnego procesu rozwoju kariery i ekscytujących możliwości.

Przewiń do profilu firmy