Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w dziale obsługi dokumentacji

Centrum Obsługi Biurowej sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Drukowanie pism

  • Obsługa sprzętów biurowych

  • Dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji wewnątrz firmy

  • Skanowanie dokumentacji

  • Współpraca z Departamentami oraz spółkami z Grupy Kapitałowej w zakresie rejestracji i wysyłki korespondencji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • umiejętność ustalania priorytetów i pracy pod presją czasu,

  • komunikatywność i umiejętność współpracy,

  • wysoka kultura osobista

  • umiejętność szybkiego reagowania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w podmiocie należącym do grupy kapitałowej Votum S.A., notowanej na GPW,

  • przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • opieka medyczna, multisport, spotkania integracyjne

Centrum Obsługi Biurowej sp. z o.o.

Centrum Obsługi Biurowej sp. z o.o. to spółka powołana w grudniu 2019 r. Jej głównym zadaniem jest obsługa podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Votum, w zakresie działań takich jak: obsługa dokumentacji – w szczególności korespondencji przychodzącej i wychodzącej, archiwizacja akt, obsługa terminów rozpraw i innych czynności administracyjno-biurowych wspierających działalność operacyjną podmiotów z Grupy.

Przewiń do profilu firmy