Asystent w dziale obsługi klienta kluczowego

  • Barlinek, Choszczno, Drawno, Kalisz Pomorski, Pełczyce, Recz, Stargard, Suchań, Szczecin, Krzęcin (pow. choszczeński), zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-06-21
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 2018-07-21)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma 2×3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego.

    Więcej o nas.

     Aktualnie, w związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    ASYSTENT W DZIALE OBSŁUGI
    KLIENTA KLUCZOWEGO
    Miejsce pracy: Krzęcin (koło Choszczna)

    Wymagania:

    • minimum wykształcenie średnie
    • znajomość języka angielskiego na poziomie średnim
    • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
    • wysoka kultura osobista i zdolności komunikacyjne
    • umiejętność pracy w zespole

    Opis stanowiska:

    • przyjmowanie oraz realizacja zamówień i reklamacji klientów
    • budowanie pozytywnych relacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
    • kompletowanie i nadzór nad dokumentacją
    • dbanie o wizerunek firmy

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na pełny etat
    • możliwość awansu
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • pracę w renomowanej firmie
    • premie oraz dodatki świąteczne
    • szkolenia wewnętrzne oraz kursy
    • dojazd do pracy autobusem pracowniczym (z Choszczna)

    Zapraszamy do złożenia CV za pomocą przycisku Aplikuj

    W tytule wiadomości prosimy wpisać: Asystent w dziale obsługi klienta kluczowego

    Wysyłając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb:
    • aktualnej rekrutacji
    • przyszłych rekrutacji
    Data i podpis

    Część informacyjna
    Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
    1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma 2x3 S.A. ul. Słoneczna 3, 73-231 Krzęcin,
    2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych- iod@2x3.pl
    3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej  lub przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
    4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej- 7dni  i przyszłych rekrutacji -2 lata.
    5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie
    6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego
    7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne
    8) Podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.