Logo Pracuj.pl

Asystent w dziale obsługi polis ubezpieczeń grupowych

Nationale-NederlandenO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu
  • indeksowanie dokumentów
  • obsługa wewnętrznych systemów operacyjnych
  • analiza dokumentacji pod względem kompletności i poprawności

Nasze wymagania

  • cechuje Cię dokładność i dbałość o szczegóły
  • szybko się uczysz
  • jesteś otwarty/a na nowe wyzwania
  • jesteś samodzielny/a i dobrze zorganizowany/a
  • jesteś dostępny ok. 40h tygodniowo
  • umiejętnie pracujesz w zespole
  • jesteś zainteresowany/a współpracą na podstawie umowy zlecenia do końca roku

To oferujemy

  • obecnie #NNpracujeZdomu, a nasze biuro znajduję się na zielonym warszawskim Powiślu
  • zdalne wprowadzenie do pracy, w tym webinary, szkolenia, webcasty aby nauczyć się nowej rzeczywistości
  • elastyczny czas pracy i możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • ask Henry - personalny asystent do załatwiania osobistych spraw wymagających czasu
  • sekcje sportowe oraz parking rowerowy w biurze

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Nationale-Nederlanden

Nationale-Nederlanden to nie taka zwykła firma. O tym co ważne, mówimy wprost – bez owijania w bawełnę. Działając, wychodzimy poza schemat, pracujemy nieszablonowo i lubimy nowatorskie rozwiązania. A utarte szlaki? To zostawiamy sobie na górskie wycieczki po pracy. A że bezpieczeństwo to nasza działka, troszczymy się o to, by nasi pracownicy czuli się u nas stabilnie.

Asystent w dziale obsługi polis ubezpieczeń grupowych, Warszawa