Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Personalnym / HR Assistant

  • Szczecin, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-05-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Firma specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach dla przemysłu energetyki wiatrowej, poszukuje kandydata na stanowisko Asystent w Dziale Personalnym, zainteresowanego podjęciem pracy w stabilnej, rozwijającej się firmie produkcyjnej.
    Miejsce pracy: Szczecin
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do międzynarodowego zespołu. Celem stanowiska jest prowadzenie administracji personalnej pracowników firmy zatrudnionych w wybranych lokalizacjach (m.in. Danii i Polski).

    Obowiązki
    • Wsparcie procesu zatrudnienia pracownika;
    • Prowadzenie akt personalnych;
    • Rejestracja danych personalnych w systemie kadrowo-płacowym;
    • Wsparcie Działu w codziennej pracy.
    Twój profil
    • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny);
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w dziale personalnym, dziale kadr i płac lub HR Shared Service;
    • Dobra organizacja pracy własnej;
    • Chęć do nauki;
    • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word).
    Oferujemy
    Naszym pracownikom oferujemy rozwój w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów z obszaru odnawialnych źródeł energii elektrycznej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz stabilnej pozycji na rynku, skupiamy się na ciągłym doskonaleniu poprzez innowacyjne rozwiązania i świeże spojrzenie. Połączenie właściwego zarządzania, przyjaznej atmosfery pracy i zaangażowania całej kadry, pozwala na rozwój osobisty i zawodowy naszych pracowników.
    KK Wind Solutions is a dedicated greentech company with more than 35 years of experience within electrical systems for wind turbines. Our solutions range from the development of state-of-the-art systems and lean manufacturing to distribution, installation and maintenance on site. Headquartered in Ikast, Denmark, we have approx. 800 employees at locations in Denmark, Poland, Germany, USA, Korea and China and a global service organization.