Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Purina

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować
    w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Poznaj zakres obowiązków:

    • Koordynowanie obiegu informacji pomiędzy dyrektorem i działem
    • Zarządzanie planem pracy dyrektora, organizowanie spotkań
    • Wsparcie działu w bieżących projektach
    • Przygotowywanie dokumentów PR w systemie Ariba
    • Przygotowanie prezentacji, zestawień, statystyk, opracowanie korespondencji
    • Prowadzenie działań związanych ze wsparciem przedstawicieli terenowych
    • Pomoc administracyjna przy organizacji konferencji, podróży służbowych

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Biegła znajomości języka angielskiego – codzienna komunikacja w języku angielskim
    • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: ekonomia, marketing, zarządzanie)
    • Bardzo mile widziane staże, praktyki w dziale marketingu w branży FMCG
    • Podstawowej wiedzy z zakresu marketingu
    • Bardzo dobrej znajomości obsługi komputera (MS Office, Power Point)
    • Wysokich umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych
    • Dynamizmu w działaniu, bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i samodzielności w prowadzeniu zadań
    • Systematyczności i terminowości
    • Umiejętności rozwiązywania problemów i znajdowania nowych rozwiązań
    • Dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin

     Oferujemy:

    • Współpracę w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży FMCG
    • Współpracę z profesjonalnym i otwartym zespołem
    • Realizację samodzielnych i odpowiedzialnych zadań
    • Ciekawą pracę w dobrej atmosferze w dynamicznym środowisku o najwyższych standardach pracy

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikuj.

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.