Oferta pracy

Asystent w Dziale Rachunkowości

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)O firmie

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)

Pojezierska

Łódź

Business Support Solution SA
91-341 Łódź, Pojezierska 90A

Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia i poszerzać swoją wiedzę
Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz rozwijać się w Dziale Księgowości
Dołącz do naszego Zespołu
Z Twojego niewielkiego doświadczenia zrobimy atut
Najważniejsza jest dla nas Twoja chęć do pracy i ukierunkowanie na rozwój w tej dziedzinie.

Twoje codzienne zadania:

  • Ewidencjonowanie i księgowanie zdarzeń gospodarczych w przypisanym obszarze
  • Weryfikowanie zapisów księgowych i uzgadnianie sald
  • Przygotowywanie dokumentów księgowych do archiwizacji
  • Udzielanie odpowiedzi klientowi w zakresie obsługiwanego procesu

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum średniego wykształcenia , mile widziane osoby w trakcie studiów kierunkowych
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności arkusza kalkulacyjnego
  • Dokładności, skrupulatności, zaangażowania w powierzone zadania
  • Gotowości do nauki

W zamian oferujemy:

  • Bezpłatna opieka medyczna
  • Akcje prozdrowotne
  • Ubezpieczenie lekowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System kafeteryjny
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Ogłoszenie archiwalne