Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w dziale Spedycji Międzynarodowej

  • Warszawa, Radom, mazowieckie
  • Asystent
  • 09.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Duchem naszej firmy jest połączenie inicjatywy z przedsiębiorczością. We wszystkim co robimy widać wiarę, że każdy jest kowalem swojego losu. Wierzymy, że gdy się czegoś bardzo chce, nie ma granic.

    • Czy wyobrażasz sobie pracę w miejscu, które daje więcej energii niż zabiera?
    • W miejscu, do którego będziesz przychodził, bo chcesz, a nie musisz?
    • W miejscu, które pozwoli rozwinąć skrzydła?

    Jeśli tak, to musisz do nas dołączyć!

    Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Radom, Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Kontrola procesu przewozu ładunku
    • Kontakt z przewoźnikami
    • Nadzór nad poprawnością dokumentów
    • Kontakt i współpraca z innymi działami
    • Wprowadzane danych do systemu

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w autorskim programie szkoleniowym Akademia Spedytora
    • Onboarding in Optima - 3-miesięczny program adaptacyjny
    • Umowę o pracę oraz bogaty pakiet socjalny m.in. opiekę medyczną, kartę multisport, imprezy integracyjne
    • Realną możliwość rozwoju zawodowego

    Wymagania:

    • Zaangażowanie, dokładność, chęć do nauki
    • Znajomość i chęć używania jęz. angielskiego na co dzień
    • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
    • Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność planowania zadań
    • Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Optima Logistics Group moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Optima Logistics Group moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.