Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Sprawozdawczości Finansowej

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 29.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Jesteśmy grupą firm doradczych oferujących kompleksowe wsparcie w zarządzaniu finansami przedsiębiorstwa w zakresie: księgowości i sprawozdawczości finansowej, podatków i cen transferowych, doradztwa gospodarczego, aplikacji IT wspomagających finanse przedsiębiorstwa.

W związku z ciągłym rozwojem firmy, obecnie poszukujemy osób chętnych
do pracy na stanowisku:

ASYSTENT W DZIALE SPRAWOZDAWCZOŚCI FINANSOWEJ

Zakres obowiązków:

  • udział w przygotowywaniu raportów controllingowych i raportów okresowych na GPW/New Connect
  • pomoc przy konsolidacji sprawozdań finansowych, w tym w przygotowaniu pakietów konsolidacyjnych
  • wsparcie przy opracowywaniu planów kont
  • współpraca przy opracowywaniu polityki rachunkowości
  • wstępna weryfikacja sprawozdań finansowych
  • pomoc przy współpracy z audytorami podczas badań i przeglądów sprawozdań finansowych klientów
  • pomoc w analizie i weryfikacji bieżących zagadnień merytorycznych zgłoszonych przez klientów
  • współpraca z działem księgowości

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w obszarze analizy finansowej, controllingu, księgowości, bądź audytu finansowego
  • znajomości przepisów w zakresie rachunkowości
  • wykształcenia ekonomicznego
  • umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • zdolności interpersonalnych (pracy w zespole)
  • dobrej organizacji pracy, zaangażowania i skrupulatności
  • biegłej obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • zdobycie umiejętności praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy teoretycznej
  • udział w projektach realizowanych dla renomowanych klientów

Pisemne oferty zawierające list motywacyjny oraz życiorys wraz z aktualnym zdjęciem prosimy kierować za pomocą przycisku Aplikuj teraz w terminie do 18 sierpnia 2017 r.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2014r. poz. 1182, 1662)”.

Obszary naszej działalności

AUDYT PODATKI CENY TRANSFEROWE
KSIĘGOWOŚĆ,
KADRY I PŁACE
 RYNKI KAPITAŁOWE PRZEKSZTAŁCENIA
IT CONSULTING DORADZTWO PRAWNE

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się