Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Sprawozdawczości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres zadań:

    • Udział w procesie przygotowywania sprawozdań na potrzeby Grupy Generali oraz instytucji zewnętrznych m.in. KNF, NBP;
    • Wsparcie zespołu w przygotowywaniu raportów dla klienta wewnętrznego;
    • Uczestnictwo w sprawdzaniu zgodności wybranych elementów sprawozdań i raportów, dbanie o spójność i poprawność danych.

    Oczekujemy:

    • Statusu studenta lub absolwenta (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia);
    • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
    • Dobrej znajomości języka angielskiego;
    • Skrupulatności i dokładności, dbałości o jakość wykonywanej pracy;
    • Umiejętności analitycznego myślenia, wyciągania wniosków;
    • Umiejętności pracy pod presją czasu;
    • Dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 godzin tygodniowo;
    • Znajomość zagadnień z obszaru sprawozdawczości i rachunkowości będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Umowę zlecenie w okresie lipiec – sierpień
    • Możliwość zdobycia doświadczenia i zastosowania wiedzy ze studiów w praktyce
    • Zapoznanie ze specyfiką pracy w międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej;
    • Wsparcie indywidualnego opiekuna przez cały okres współpracy.