Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w dziale sprzedaży B2B

  • Tułowice (pow. opolski), opolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-03-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.P.H.U. Ceramika Tułowice S.J.

    Lider w zdobieniu ceramiki stołowej i szkła oraz dystrybutor tych artykułów na rynek krajowy i europejski w związku z dynamicznym rozwojem działu B2B poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Tułowice (pow. opolski)

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie ofert sprzedażowych i kwotacji cenowych odnośnie do zapytań poszczególnych klientów;
    • Rozwijanie i utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami firmy;
    • Komunikacja w sprawie realizacji zamówień z pozostałymi działami w firmie;
    • Udział w targach branżowych;
    • Raportowanie wyników pracy odpowiedniemu przełożonemu;

    Wymagania:

    • Bardzo rozwinięte zdolności komunikacyjne;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie, oraz w piśmie;
    • Umiejętności obsługi komputera (Excel, Word);
    • Umiejętność obsługi programów graficznych (Corel, Photoshop) będzie dodatkowym atutem;
    • „Lekkie pióro” i „marketingowa smykałka” będą dodatkowym atutem;
    • Umiejętności sprzedażowe i doświadczenie w sprzedaży będą dodatkowym atutem;

    Oferujemy:

    • Doskonałe stanowisko na rozpoczęcie kariery.
    • Stałą pracę w stabilnej firmie.
    • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia.
    • Wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez P.P.H.U. Ceramika Tułowice S.J. z siedzibą w Tułowicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest P.P.H.U. Ceramika Tułowice S.J.  z siedzibą w Tułowicach przy ul. Przemysłowej 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.