Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w dziale sprzedaży / Business Development Assistant

UHY ECA PODATKI

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie portfela Klientów (stali Klienci oraz potencjalni Klienci), w tym: wyszukiwanie potencjalnych klientów, wysyłka folderów, kontakt telefoniczny z potencjalny i stałymi klientami,

  • Udział w procesie ofertowania,

  • Udział w procesie zawierania umów,

  • Działania marketingowe, w tym: udział w eventach, targach.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowani studenci III – V roku studiów lub absolwenci),

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym (B1),

  • Znajomość MS Office (MS Excel, MS Word),

  • Znajomość social mediów,

  • Zaangażowanie, nastawienie na realizację postawionych celów,

  • Umiejętność analitycznego myślenia,

  • Terminowość i skrupulatność.

To oferujemy

  • Szansę na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,

  • Pełną wyzwań pracę nad ciekawymi projektami, w młodym i dynamicznym zespole,

  • Programy świadczeń pracowniczych.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • karta Multisport

  • przyjazna atmosfera

  • dwa dodatkowe dni wolne od pracy

Działa na rynku od 15 lat, jest członkiem Urbach Hacker Young International Limited - międzynarodowej sieci firm audytorskich i konsultingowych. Nasz profesjonalizm i kompetencje potwierdza wysokie miejsce w pierwszej dziesiątce najlepszych firm audytorskich w Polsce.

Przewiń do profilu firmy