Asystent w Dziale Sprzedaży Eksportowej z językiem niemieckim

Lynka Sp. z o.o.

  • Majdzika 16, Skawina
    Skawina, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Majdzika 16

Skawina

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert, odpowiedzi na zapytania klientów,

  • Przyjmowanie zamówień od klientów oraz przekazywanie ich do działów operacyjnych,

  • Bieżące wsparcie administracyjne działu sprzedaży eksportowej.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/ lub obsłudze klienta,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętności analityczne,

  • Dobra znajomość pakietu MS Office.

To oferujemy

  • Rozwój w firmie będącej wiodącym producentem tekstyliów i produktów reklamowych,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju swoich kompetencji,

  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed w 100% finansowaną przez pracodawcę,

  • Dofinansowanie platformy MyBenefit, gdzie możesz korzystać z wielu programów rabatowych, zakupów w sklepach internetowych czy karty sportowej MultiSport,

  • Program poleceń,

  • Atrakcyjne zniżki na produkty firmowe.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Lynka jest jednym z wiodących producentów odzieży korporacyjnej i sportowej dla małych, średnich i dużych korporacji o międzynarodowej renomie. Firma z amerykańskimi korzeniami, z małej, założonej w 1992 roku firmy stała się wysoko cenionym liderem w swojej branży. Zatrudniamy około 250 pracowników. Otrzymaliśmy ponad 50 międzynarodowych nagród - to więcej niż jakakolwiek europejska firma w naszej branży. Lynka otrzymała również tytuł „Przedsiębiorcy Roku”, przyznawany przez Amerykańską Izbę Handlową.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Poszukujemy wsparcia dla naszego zespołu Sprzedaży Eksportowej, który jest ukierunkowany jest na ciągły rozwój i doskonalenie. Dzięki swojej pracy i zaangażowaniu staliśmy się cenionym liderem w branży, a nasze produkty eksportujemy do ponad 20 krajów europejskich. Dołącz do nas i razem stwórzmy coś niezwykłego.