Do wniosku dołącz następujące oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UTA Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. O ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922). W związku z tym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez UTA Sp. z o.o. do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych. ” Informujemy, że Administratorem danych jest UTA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bonifraterskiej 17. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełna informacja dotycząca ochrony Państwa danych osobowych dostępna jest na www.uta.pl/odo/ki_rekrutacja.pdf
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w Dziale Sprzedaży

UTA sp. z o.o.

  • Lubowidzka 41, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 11 dni
    do: 04 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Lubowidzka 41

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i opracowanie informacji o potencjalnych klientach,

  • Przygotowanie formularzy dot. zamówień,

  • Wprowadzenie zamówień do systemu,

  • Przygotowanie dokumentów potrzebnych do zawarcia umowy z klientem,

  • Autoryzacja zamówień dla Działu Sprzedaży,

  • Kompletowanie i weryfikacja dokumentów,

  • Bieżące wsparcie pracy handlowców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Sprawna obsługa komputera (m.in Excell, Word, Outlook),

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego,

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Zdolność szybkiego uczenia się,

  • Zdolność do pracy w zespole oraz indywidualnej,

  • Znajomość branży transportowej będzie dodatkowym atutem.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dogodna lokalizacja biura

  • program MultiSport

UTA jest jednym z wiodących dostawców kart paliwowych i serwisowych w Europie. Dzięki systemowi kart UTA klienci komercyjni mogą tankować na ponad 50 000 stacji paliw w 37 krajach europejskich a także korzystać z dodatkowych usług w podróży. Obejmują one w szczególności pobieranie opłat za przejazd, korzystanie z usług warsztatowych, usług w zakresie naprawy i holowania oraz usługi zwrotu podatku VAT.

Przewiń do profilu firmy