Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Sprzedaży /Sales Support Assistant

  • Rawa Mazowiecka, łódzkie pokaż mapę
  • Asystent
  • 09.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MGL Sp. z o.o.
    z siedzibą w Rawie Mazowieckiej
    w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

    Asystent w Dziale Sprzedaży będzie odpowiadał za organizację i prowadzenie bezpośrednich działań marketingowych i prospektingowych. Będzie współpracował z Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży oraz kluczowymi jednostkami wewnętrznymi spółki realizującymi procesy sprzedaży.

    Zakres obowiązków:

    • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów oraz współtworzenie relacji z potencjalnymi kontrahentami
      w segmencie B2B,
    • bezpośrednie wsparcie Działu Sprzedaży w bieżących działaniach operacyjnych,
    • prowadzenie bazy danych oraz dokumentacji Działu Sprzedaży,
    • monitoring rynku i konkurencji w obszarze działalności firmy,
    • wsparcie w przygotowaniu oraz prezentacja materiałów marketingowych dla klientów,
    • realizacja zadań w zakresie oceny poziomu obsługi klienta,
    • raportowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami,
    • udział w realizacji ogólnych działań marketingowych związanych z marką
      i produktami firmy,
    • wsparcie w prowadzeniu projektów sprzedażowych,
    • wsparcie w przygotowaniu i prowadzeniu szkoleń produktowych dla dystrybutorów
      i klientów,
    • bieżąca współpraca z działami wewnętrznymi.

    Od wybranej osoby oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego technicznego lub ekonomicznego,
    • ponad przeciętnych zdolności interpersonalnych,
    • dobrej znajomość języka angielskiego,
    • min. 2 letniego doświadczenia w działach wsparcia sprzedaży/serwisu produktów lub usług z branży inwestycyjnej (mile widziana dziedzina wyposażenia obiektów logistycznych lub produkcyjnych),
    • zdolności do identyfikowania i definiowania nowych potrzeb rynku,
    • zamiłowania do technologii obejmującej wyposażenie obiektów logistycznych i innowacji,
    • znajomości MS Office,
    • prawa jazdy kat. „B”,
    • bardzo dobrej organizacji pracy,
    • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu.

    Dodatkowymi atutami będą:

    • kreatywność, dokładność, rzetelność, terminowość,
    • otwartość na nowe wyzwania,
    • samodzielność i dyspozycyjność,
    • znajomość systemów CRM, systemów klasy ERP lub innych aplikacji użytkowych związanych ze sprzedażą i obsługą klienta,
    • wysoka kultura osobista.

    W zamian oferujemy:

    • pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją,
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju,
    • wysoką dynamikę i różnorodność wykonywanych zadań,
    • wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji klikając przycisk APLIKUJ pod ogłoszeniem.

     Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    W przesłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”

    lub

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb obecnej i przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych przez MGL Sp. z o.o. z siedzibą w Rawie Mazowieckiej ul. Opoczyńska 16.

    bottom