Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w dziale sprzedaży sortowników optycznych dla branży recyklingu

SMARTSORT COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 0007 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne oraz mailowe pozyskiwanie klientów (pierwszy kontakt) wg. stworzonej bazy.

  • Wprowadzanie danych do systemu - budowanie bazy klientów branżowych w systemie CRM.

  • Wykonywanie podstawowych czynności biurowych.

Nasze wymagania

  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office).

  • Zdolność wyszukiwania potencjalnych klientów w sieci, na portalach branżowych, w mediach społecznościowych.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Komunikatywność.

  • Dobra organizacja pracy własnej.

  • Samodzielność.

To oferujemy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

  • Gwarantujemy pełne przeszkolenie i wprowadzenie do wykonywanej pracy.

  • Wszystko, co niezbędne do wykonywania swoich obowiązków.

  • Pracę w młodym i sympatycznym zespole.

  • Praca w okresie próbnym na umowie zlecenie z możliwością zmiany na umowę o prace po okresie próbnym.

  • System wynagrodzenia uzależniony od wyników - podstawa + prowizja.

Firma SmartSort Company poszukuje pracownika na stanowisko Asystenta w dziale sprzedaży sortowników optycznych dla branży recyklingu.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje, jednocześnie informując, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.