Asystent w Dziale Szkoleń

  • Warszawa, mazowieckie
  • Muszkieterów 15, 02-273 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Asystent
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • 2019-09-09
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 2019-10-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w obszarze szkoleń i rozwoju kompetencji pracowników,
    • współfinansowanie pakietu benefitów (karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie),
    • pracę u lidera w swojej branży,
    • pracę w zaangażowanym i zgranym zespole.

    Twoje zadania:

    • obsługa i administracja platformy szkoleniowej,
    • wsparcie w organizacji szkoleń, targów i spotkań dla Pracowników Sieci Sprzedaży,
    • wsparcie w tworzeniu materiałów szkoleniowych,

    Nasze oczekiwania:

    • absolwent lub student IV-V roku (preferowane kierunki: zarządzanie, psychologia, nauki społeczne lub pokrewne),
    • znajomość pakietu MS Office na poziomie średnioozawansowym (szczególnie pakietu MS Office),
    • otwartość i chęć rozwoju zawodowego.