Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1127 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent w Dziale Technicznym

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 21.07.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeśli rozumiesz pasję naszych klientów do dwóch kółek i jeśli motocykle to również całe Twoje życie,
    dołącz do naszego zespołu!

    Yamaha Motor Europe N.V. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce
    zatrudni osobę na stanowisku
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • wsparcie dealerów w zakresie obsługi technicznej motocykli, skuterów i quadów
    • szkolenia techniczne
    • obsługa gwarancyjna pojazdów
    • sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do sieci dealerskiej
    • komunikacja  z siecią dealerską
    • raportowanie
    • dbanie o wizerunek firmy oraz o najwyższą jakość obsługi sieci serwisowej

    Wymagania:

    • znajomość techniki motoryzacyjnej
    • wymagane wykształcenie wyższe techniczne
    • prawo jazdy kat. A (motocyklista)
    • umiejętność raportowania i analizowania danych
    • doskonała organizacja pracy
    • wysokie zdolności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista
    • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office

    Oferujemy:

    • miejsce pracy gdzie możesz realizować swoją pasję
    • rozwojową pracę w stabilnej i renomowanej firmie
    • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • pracę w zespole o dużym doświadczeniu w branży
    • partnerską atmosferę w biurze importera i sieci dealerskiej

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"