Oferta pracy

Asystent w dziale Wynajmu Powierzchni Biurowych

Walter Herz sp. z o.o. sp.k.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Walter Herz sp. z o.o. sp.k.

Warszawa

(T-rep/reprezentacja najemcy)

Potrzebujesz zmiany? Przebranżowienia?
Rozpocznij z nami swoją nową ścieżkę zawodową.

Zakres obowiązków:

  • Wdrażanie się w rynek nieruchomości komercyjnych.
  • Aktualizacja danych dotyczących najmu.
  • Tworzenie zestawień i analiz.
  • Telefoniczne konsultacje z wynajmującymi oraz najemcami.
  • Uczestnictwo w negocjacjach.
  • Pomoc w codziennych zajęciach w profesjonalnej obsłudze biznesowych klientów.
  • Przygotowywanie raportów w języku angielskim.
  • Tłumaczenie dokumentów.
  • Realizacja i koordynacja bieżących zadań administracyjnych zespołu oraz wsparcie konsultantów.
  • Przejście szybkiej drogi nauki nawet od podstaw, aby docelowo zostać samodzielnym negocjatorem i ekspertem na rynku nieruchomości komercyjnych.

Wymagania:

  • Szukamy osobowości, a nie osób.
  • Szukamy kompetencji takich jak otwartość, komunikatywność, power do pracy, chęć poznania czegoś nowego.
  • Szukamy pracowników, którzy znają już sprzedaż i świat biznesu, ale chcieliby poznać inny rynek, zmienić coś w swoim życiu.
  • Szukamy perły, która będzie częścią naszego zespołu na lata.

Oferujemy:

  • Intensywny czas, pełen nauki, szkoleń i wrażeń.
  • Stabilne miejsce pracy w zgranym zespole bez rotacji.
  • Szybką, ale trudną drogę do awansu i samodzielności.
  • Prace w przyjaznej atmosferze, w zgranym Zespole.
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy przy Metrze (Stacja Daszyńskiego).
  • Zdobycie wiedzy od najlepszych doradców nieruchomości komercyjnych.
  • Dobrą zabawę, mnóstwo spotkań integracyjnych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Walter Herz sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy