Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. 2014 poz. 1182.)”.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent w Dziale Zakupów

Diagnosis S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie pracy kupców oraz współpraca z innymi działami (marketingu, magazynu, sprzedaży)

  • Monitorowanie stanów magazynowych

  • Przygotowywanie zamówień do dostawców oraz kontrola ich realizacji

  • Tworzenie raportów i zestawień

  • Aktywne uczestnictwo w poszukiwaniach nowych towarów i dostawców

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy w obszarze handlu/zakupów

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca codzienny biznesowy kontakt

  • Zdolności analityczne, komunikatywność i dokładność

  • Biegła znajomość Pakietu MS Office

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość branży opakowań

To oferujemy

  • Szansę rozwijania swoich umiejętności

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę współpracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Prywatną opieka medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Ubezpieczenie grupowe i kartę sportową

Firma DIAGNOSIS S.A. jest producentem testów diagnostycznych OTC, wyrobów medycznych, suplementów diety oraz wyłącznym dystrybutorem produktów marki Equalan Pharma Europe na terenie Polski.

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby spełniające powyższe wymagania proszone o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj". Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.